Rezultati

Posnetke nekaterih tekov si lahko ogledate tukaj in tukaj :).

SKUPNI REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA 2013
A1S
5. mesto Jerneja Kromar in Binki
6. mesto Jana Dragojevič in Zoe
27. mesto Estera Cerar in Aska
29. mesto Sabina Blažek in Kali
A1M
2. mesto Sara Šinko in Tashi
3. mesto Katja Malus in Žiža
A1L
2. mesto Anja Murgelj in Mei
34. mesto Robert Breznikar in Ushna
70. mesto Katja Simčič in Lava
A2S
1. mesto Lucija Ramšak in Lumpi
AVL
1. mesto Mojca Matoš in Rex
4. mesto Anja Murgelj in Maša
12. mesto Živa Zelič in Ziko

KD Obala 19.10.2013
A1S
6. mesto Estera Cerar in Aska (pogoj)
7. mesto Jerneja Kromar in Binki
18. mesto Jana Dragojevič in Zoe
A1M
2. mesto Sara Šinko in Tashi
14. mesto Katja Malus in Žiža
A1L
3. mesto Anja Murgelj in Mei (pogoj)
17. mesto Robert Breznikar in Ushna
28. mesto Katja Simčič in Lava
A2S
9. mesto Lucija Ramšak in Lumpi
AVL
2. mesto Anja Murgelj in Maša
3. mesto Mojca Matoš in Rex

KD Zagorje ob Savi 21.9.2013
A1S
1. mesto Jana Dragojevič in Zoe (pogoj)
2. mesto Jerneja Kromar in Binki
A1M
3. mesto Sara Šinko in Tashi
5. mesto Katja Malus in Žiža
A1L
13. mesto Anja Murgelj in Mei
14. mesto Robert Breznikar in Ushna
24. mesto Katja Simčič in Lava
AVL
1. mesto Mojca Matoš in Rex

KD Nova Gorica 7.9.2013
A1S
13. mesto Estera Cerar in Aska
A1L
25. mesto Robert Breznikar in Ushna

KD Bled-Lesce 31.8.2013
A1L
14. mesto Robert Breznikar in Ushna

KD Duplica 18.8.2013
A2S
6. mesto Lucija Ramšak in Lumpi

KD Duplica 17.8.2013
A1S
6. mesto  Jana Dragojevič in Zoe
9. mesto Jerneja Kromar in Binki
A1M
1. mesto Sara Šinko in Tashi (pogoj)
A1L
10. mesto Anja Murgelj in Mei
30. mesto Robert Breznikar in Ushna
A2S
2. mesto Lucija Ramšak in Lumpi
AVL
4. mesto Anja Murgelj in Maša

KD Barje 6.7.2013
A1S
6. mesto Jerneja Kromar in Binki
16. mesto Jana Dragojevič in Zoe
A1M
1. mesto Katja Malus in Žiža (pogoj)
9. mesto Sara Šinko in Tashi
A1L
7. mesto Anja Murgelj in Mei
A2S
5. mesto Lucija Ramšak in Lumpi
AVL
3. mesto Mojca Matoš in Rex

KD Agility Ilirija 29.6.2013
A1S
10. mesto Sabina Blažek in Kali
15. mesto Jana Dragojevič in Zoe
A1M
7. mesto Katja Malus in Žiža
10. mesto Sara Šinko in Tashi
A1L
21. mesto Anja Murgelj in Mei
A2S
6. mesto Lucija Ramšak in Lumpi
AVL
2. mesto Mojca Matoš in Rex
5. mesto Anja Murgelj in Maša

KD Železniki 22.6.2013
A1M
2. mesto Katja Malus in Žiža
3. mesto Sara Šinko in Tashi
A1L
2. mesto Anja Murgelj in Mei (pogoj)
A2S
3. mesto Lucija Ramšak in Lumpi
AVL
3. mesto Anja Murgelj in Maša

KD Ljubljana 1.6.2013
A1S
8. mesto Jana Dragojevič in Zoe (pogoj)
A1M
13. mesto Katja Malus in Žiža
A1L
34. mesto Anja Murgelj in Mei
A2S
2. mesto Lucija Ramšak in Lumpi
AVL
2. mesto Anja Murgelj in Maša

KD Maribor 25.5.2013
A1L
12. mesto Anja Murgelj in Mei
A2S
1. mesto Lucija Ramšak in Lumpi
AVL
1. mesto Anja Murgelj in Maša

KD Slovenska Bistrica 18.5.2013
A1L
6. mesto Anja Murgelj in Mei
A2S
3. mesto Lucija Ramšak in Lumpi

ŠKD Krim 13.4.2013
A1S
15. mesto Jana Dragojevič in Zoe
A1M
3. mesto Sara Šinko in Tashi (pogoj)
7. mesto Katja Malus in Žiža
A1L
21. mesto Anja Murgelj in Mei
A2S
2. mesto Lucija Ramšak in Lumpi
AVL
1. mesto Mojca Matoš in Rex
4. mesto Anja Murgelj in Maša
7. mesto Živa Zelič in Ziko

KD Škofja Loka Železniki 23.6.2012
A1L
3. mesto Mojca Matoš in Rex

KD Agility Ilirija 3.6.2012
A1L
11. mesto Mojca Matoš in Rex

KD Pluton 12.5.2012
A1M
7. mesto Sara Šinko in Tashi
A1L
6. mesto Mojca Matoš in Rex

ŠKD Krim 21.4.2012
A1L
13. mesto Mojca Matoš in Rex

ŠKD Postojna 21.1.2012
A1M
3. mesto Sara Šinko in Tashi (pogoj)
A1L
4. mesto Mojca Matoš in Rex

ŠKD Krim 10.9.2011
A1M
6. mesto Sara Šinko in Tashi
A1L
2. mesto Mojca Matoš in Rex

KD Duplica 3.9.2011
A1L
3. mesto Mojca Matoš in Rex

KD Škofja Loka Železniki 18.6.2011
A1L
2. mesto Mojca Matoš in Rex

KD Ljubljana 11.6.2011
A1L
6. mesto Mojca Matoš in Rex

KD Slovenska Bistrica 21.5.2011
A1M
1. mesto Sara Šinko in Tashi (pogoj)
A1L
4. mesto Mojca Matoš in Rex

KD Duplica 7.5.2011
A1L
1. mesto Mojca Matoš in Rex